Ochrana osob a majetku

Bezpečnostní agentury města Olomouc poskytují mj. bezpečnostní služby jako ochrana osob a majetku, které jsou dnes využívány stále častěji vzhledem k nárůstu kriminality nejen ve městě Olomouc, ale v celé České republice. Jedná se o službu, která zajistí nepřetržitou ochranu Vaší osoby i Vašeho majetku. Tato bezpečnostní služba je Vám k dispozici v případě, že se Vy nebo Vaši blízcí cítí v nebezpečí ohrožení života, v případě vyhrožování, nebo vydírání. Agentura zajistí Vaši bezpečnost a ochrání Vás před možnými problémy a útoky na Vaši osobu.

Ochrana osob

V případě, že se dostanete do situace, kdy se cítíte být ohroženi, neriskujte a neváhejte kontaktovat bezpečnostní agenturu. Bezpečnostní služba zajistí ochranu Vaši osoby i členů Vaší rodiny. Ochrana osob může být podle smluvní dohody prováděna nepřetržitě 24 hod. denně. Veškerá Vaše ochrana je prováděna velmi diskrétně za pomoci ozbrojeného doprovodu. Rozsah služeb se odvíjí od Vašich požadavků. Ochrana osob je prováděna na vysoké profesionální úrovni a vždy je kladen důraz na co nejmenší omezování Vašeho soukromí.

Ostraha majetku

Bydlíte, nebo pracujete ve městě Olomouc či v jejím okolí a máte strach o svůj majetek, či objekt a přemýšlíte, jak tyto starosti vyřešit? Zabezpečení a ostrahu majetku Vám velice diskrétně a podle Vašich požadavků zajistí uvedené bezpečnostní agentury. Váš majetek bude ochráněn před vandalizmem, krádežemi, nebo cíleným ničením. V případě Vaší nepřítomnosti je Váš majetek zabezpečen a Vy můžete v klidu odjet na služební cestu, nebo si užívat dovolené.

Váš pocit bezpečí na prvním místě!

Níže doporučované bezpečnostní agentury získali díky svému profesionálnímu přístupu značné renomé v naší republice. Při ochraně osob a majetku využívají bezpečnostní pracovníci své kvalifikované dlouholeté praxe, zajišťují zkušeně pořadatelské služby a postupují vždy individuálně na základě konkrétní situace a místa.