Bezpečnostní služba, PCO, ostraha objektů Olomouc

Bezpečnostní služba, kterou nabízí bezpečnostní agentury v Olomouci a okolí, je převážně ochrana zdraví, života a majetku klientů. Bezpečnostní služby nabízejí agentury jak soukromým osobám, tak podnikatelům, které se přizpůsobí přání a požadavkům klienta. Bezpečnostní služba Olomouc Vám pomocí fyzické ostrahy objektů či pultu centrální ochrany PCO zajistí ostrahu majetku neboli ochranu osob a majetku v administrativních budovách, hotelích, nákupních centrech, průmyslových objektech a rezidencí.

Jste provozovatelem, nebo vlastníkem bytu, firmy, zkrátka objektu, který chcete mít v bezpečí a pod ochranou? Potom pro Vás jsou určeny tyto stránky o bezpečnostních agenturách, které své služby zajišťují nejen ve městě Olomouc, ale po celé ČR a i v zahraničí. Všechny uvedené bezpečnostní agentury se řadí mezi profesionály ve svém oboru. Za léta působení na trhu s bezpečnostními službami garantují kvalitu odvedené bezpečnostní služby. Pracovníci uvedených bezpečnostních agentur úzce spolupracují s klientem, nebo jím určenou osobou a díky vstřícné komunikaci mají možnost rychlého řešení nenadálých a krizových situací.

Bezpečnostní agentury a jejich služba v Olomouci

Bezpečnostní agentura zajišťuje bezpečnost objektu klienta pomocí fyzické, nebo elektronické ostrahy. Službu vykonávají proškolení a prověření pracovníci ve firemních stejnokrojích, nebo společenském oděvu. Pokud typ smluveného servisu vyžaduje pracovníka se specializací, jako je např. znalost cizího jazyka, nebo pracovníka se psem, bezpečnostní služby Vám jej zajistí.

Typy bezpečnostní služby

Bezpečnostní služba nabízí svým zákazníkům několik druhů bezpečnostního servisu. Ty lze využít jednotlivě, nebo je vzájemně kombinovat.

  • Fyzická ostraha objektů – fyzická ostraha zajistí bezpečnost Vašeho objektu před nežádoucím vniknutím, krádežemi a cíleným ničení Vašeho majetku.
  • Ochrana osob a majetku – cílem ochrany osob je ochránit bezpečnost klienta za pomoci ozbrojeného doprovodu na základě požadavků klienta. Ostraha osob je prováděna s vysokou profesionální úrovní avšak tak, aby klienta co nejméně omezovala.
  • Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - Vám zajistí zabezpečení domu, či zabezpečení objektů formou nepřetržitého monitoringu sledovaných objektů (elektronická ostraha, bezpečnostní kamery) se zabezpečením výjezdu.
  • Elektronické zabezpečovací, protipožární a kamerové systémy - projekce, montáž, záruční a pozáruční opravy včetně servisu.
  • Další bezpečnostní služby – např. detektivní služby, revize elektrorozvodů, požární ochrana atd.
  • Recepční bezpečnostní služba – pracovník vykonávající tuto službu zajišťuje obsluhu telefonní ústředny, informační servis, ohlašování a zápis návštěv, klíčové hospodářství a příjem spolu s tříděním pošty. Samozřejmostí je profesionální vystupování pracovníka na recepci a dobrá reprezentace společnosti klienta.
  • Pořadatelské služby – zajištění bezpečí osob a ochrany majetku při různých společenských akcích.

Kontakt

Hálkova 171/2,
772 00 Olomouc 

tel: 585 241 279
email: olomouc@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Olomouc

Společnost D.I.SEVEN, a.s., působí na trhu služeb již 27 let. Profesionálním a vstřícným přístupem ke svým klientům Vám zajistí ostrahu objektů, zabezpečení domu, ale zajistí i jejich připojení na pult centralizované ochrany.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Olomouc

Pro Olomouc a okolí zajišťuje již několik let, bezpečnostní agentura D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. bezpečnostní služby s možností náhradního plnění. Kvalitní ochrana osob a majetku spočívá také v připojení jakéhokoli Vašeho objektu na pult centrální ochrany.