Pult centrální ochrany (PCO) Olomouc

Rozhodnete-li se zabezpečit Váš dům či objekt ve městě Olomouc či v Olomouckém kraji, využijte bezpečnostní službu napojení na pult centrální ochrany (PCO). Je možné připojit na pult centralizované ochrany veškeré elektronické zabezpečovací systémy (EZS) i elektronické požární systémy (EPS). Tímto Vám odpadají starosti se zabezpečením Vašeho domu či objektu. Bezpečnostní agentura bude Váš objekt hlídat v době Vaší nepřítomnosti nepřetržitě, a to je nespornou výhodou pultu centrální ochrany.

Výhody napojení na PCO pomocé bezpečnostních agentur:

    • Váš objekt bude pod nepřetržitou kontrolou dohledového centra PCO s možností Vaší on-line kontroly po celé ČR.

 

    • V případě signalizace narušení nebo požární signalizace v objektu budete ihned kontaktováni dohledovým centrem a na kontrolu objektu vyjede výjezdová skupina. V případě nutnosti je přivolána Policie ČR, nebo Hasiči.

 

    • Výjezdová skupina zajistí narušený objekt do příjezdu Policie ČR.

 

    • V případě Vaší nepřítomnosti a porušení objektu např. rozbité okno, dveře a zámky, zabezpečí výjezdová skupina objekt proti dalším případným škodám a vyčká na místě do příjezdu Vás, nebo smluvní kontaktní osoby.

 

    • Můžete také využít možnosti zabezpečení objektu dočasnou přítomností fyzické ostrahy do ukončení případných oprav na objektu.

 

Nejlépe pořídíte se špičkovými odborníky!

Doporučujeme níže renomované bezpečnostní agentury, které Vám na profesionální úrovni zajistí zabezpečení Vašeho objektu.