Úklidové firmy, agentury, služby a práce Olomouc

Každý z nás rád žije i pracuje v čistém a voňavém prostředí. Právě s touto problematikou Vám pomohou vybrané úklidové firmy z Olomouce, které za Vás převezmou starost za úklidové práce.

Úklidové firmy - Olomouc a Olomoucký kraj

Pokud hledáte rychlý a kvalitní servis úklidové služby, obraťte se na níže uvedené úklidové firmy, které  pro podnikatele i soukromé osoby zajišťují v Olomouci a v Olomouckém kraji úklidové práce.

Každá tato úklidová firma nabízí široké spektrum úklidové práce. Ať už se jedná o úklid firem a kanceláří, úklid po akcích, úklid domů a objektů, např. nemocnic, hotelů, obchodních, kulturních a sportovních center nebo průmyslových hal, mohou Vám úklidové firmy Olomouc nabídnout jak pravidelný denní úklid, tak jednozový či generální úklid. Ke kompletní nabídce patří pravidelné dodávání a zajištění hygienického a dezinfekčního materiálu.

Úklidové služby pro Vaši spokojenost a úsporu času i nákladů

Uvedené úklidové firmy poskytují úklidové služby již řadu let, a díky těmto zkušenostem Vám zajistí profesionální přístup a diskrétnost. Úklidové služby a práce jsou zajištěny a provedeny v profesionálně spolehlivé kvalitě, tak abyste si ušetřili práci a čas s administrativou a zajišťováním úklidu vlastními silami.

Pro firmy s více než 25 zaměstnanci v přepočteném počtu je možné u vybraných úklidových firem odebrat úklidové služby pro náhradní plnění povinného podílu, a to nejen pro náhradní plnění 2022.

Úklidová služba v pravidelném režimu

Úklidová služba tohoto charakteru se řídí dle potřeb a smluvních podmínek sjednaných s klientem. Úklidová firma Vám vypracuje rozpis úkonů úklidové práce v pravidelném režimu. Pracovníci vykonávají úklid kanceláří a dalších prostor s vysokým nasazením a zajistí Vám zcela hygienické a příjemné prostředí.

Úklidová služba generálního charakteru

Tato úklidová služba zajišťuje hloubkový úklid firem a objektů, který se neprovádí pravidelně a je i časově náročnější. Úklidová firma v tomto případě používá speciální úklidovou techniku i chemii.

  • Úklid firem po kolaudacích
  • Úklid kanceláří po malování
  • Mytí oken a fasád
  • Strojové mytí podlah, ošetření podlah polymerními vosky
  • Čištění koberců
  • Mytí těžko dostupných prostor za pomoci vysokozdvižné plošiny, nebo horolezecké techniky

Úklidové firmy v Olomouci - garance kvality

Každá úklidová firma ví, že výběr zaměstnanců je její vizitkou. Proto úklid firem a úklid kanceláří vykonávají proškolení, trestně bezúhonní a loajální pracovníci ve slušivých úklidových uniformách.  Důležitá je rovněž kontrola odvedené úklidové služby a zpětná vazba na klienta. Úklidová firma určuje svého zástupce, který tyto kontroly provádí.

Úklid firem a životní prostředí

Úklid kanceláří a objektů se řídí přísnými hygienickými pravidly s ohledem na životní prostředí. Používání nezávadných prostředků, třídění odpadu a šetrný přístup k okolí je v dnešní době velmi důležitý a pro úklidové firmy zásadní.


Kontakt

Hálkova 171/2,
772 00 Olomouc 

tel.: 585 241 279
email: olomouc@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Olomouc

Pro Olomouc a okolí zajišťuje svým klientům úklidová agentura D.I.SEVEN, a.s., úklidové práce již několik let. Díky dlouholetým zkušenostem a vstřícností ke klientům patří mezi profesionály ve svém oboru.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00


Tel.: +420 548 211 421
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Olomouc

Úklidové služby na profesní úrovni Vám v Olomouci nabízí i úklidová firma SIPADAN a.s., která byla založena již v roce 2002. Nabízí svým klientům pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, bytů i domů.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Olomouc

Úklid administrativních budov, zajištění dodávky hygienického programu, mytí oken a fasád, strojové čištění koberců a další úklidové služby Vám zajistí v Olomouci další úklidová firma D.I. SEVEN SERVICE s.r.o.

Kontakt

Hálkova 171/2
772 00 Olomouc

tel.: 585 241 279
email: olomouc@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Olomouc

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. nabízí především pro podnikatele, ale i soukromé osoby komplexní úklidové práce po celé Olomouci a jejím okolí. Poskytuje 100% servis při správě budov a nemovitostí.